ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



FRAZER'S HILL.




OMG..BESH2..
SGT SHUKER G SNE..WALAUPUN TADE PE..
TP BESH LOLZ.
UDARA N SUHU NYER LBEYH SJUK DRPD CAMERON N GENTING..
I LOVE FRAZER..
NIEYH PIX YG AQ DPT AMIK KT SNE..WEE~~