ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



DOnT juDgE Me SiAl.

HUAHAHAHA...BESH SIAL SOWANG MMAT NIEYH KATE AQ BAJET..BILER AQ TNYE PHAL DYE KATE AQ BJET , DGN SLUMBER DYE KATE "BAJET HOWT" AQ HOWT JEA..
MMG CM FCuk.. HAAGAGAGAGA... AQ TA HOWT UKE? AQ TA KATE YG AQ HOWT? YG DYE CKP AQ HOWT TUW PHAL?
NK MKN PNAMPAR AH TUW..
THEN AQ TRUS OFFLINE FB AQ ...BENCI BILE OWG JUDGE AQ.. CM LARH DYE BTOL N X BAJET SGT,,..
HEY MAMAT..
KALO AQ BJET HOWT, AQ TA LYN KOW AH..
JGN HARAP LANGSUNG AQ BLS CHAT,.
TP AQ TREAT KOW ELOK UW KIRE UKE AH..
SIAL.
HAHA
PUAS ATY AQ MNCARUT KT KOW BABIES.
PIX KOE AQ LTAK SNI KUNK..BRU TAHUW..HUA3