ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



SDEyH gILer StORy AQ N kUCinG iTUU;.;

AQ MMG SYG N CINTE KN KUCING..
AQ ADEW 1 CTER YG BRLAKU SEKITAR PKL 8 TD (18 NOV 2010)
MSE MA AQ AJAK AQ KLUAR G MKN TETIBE MA AQ NMPAK ADEW KUCING ATS JALAN.
2 EKOR.. MYE ANAK N MAK KOWT KUCING UW.
SEKOR KUCING UW DA MATI KNE LANGGAR ..TP AQ XTHU SPEW.
MA AQ SOH AQ TURUN N ALIH KN BANGKAI UW ..
yg kucing yg idop uw stia jerk kt kucing yg da mati uw
kucing yg idop niey duduk jea tgk yg da mati uw..
sob3..
cian aq tgk..
nanges gue