ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



PIX MASE AT SCHOOL...HAHA X LEYH BLAH..



NIEY MSE DPAN SURAW TIME PMR...OPsY KANTOI BWAK PHONE!! HAHAHA... ALA SKALI NIEY JE MSE PMR AQ BWAK..SBB ARI AKHIR..HUHU...







NIEY MASE DLM CLASS.. PA TGH MEETING AQ AMIK JEA LP DY AQ WEBCAM HAHAHA