ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



PASAL SMLM...MENANG!! YEY!!



WAA...HAPPY2... GROUP KTEOWG SHUNNNNN MENANG!! YEY!
GEMBIRE NYE... DPT SOWANG 1 HAMPER YG BESAR..AHHAHA..
KUMPULAN LEN ADEW YG JELEZ AQ DGR..
AQ TAHU SPEW OWG UW...HAHA... NME DY... @#$%#...MNE BOLE BGTHU..BIAR AQ N THE GENG JERK TAHUW...HAHAHAHAR.. KTEOWG MNANG 7 KATEGORI//

kategOrinya ialah:
1.pertandingan roket(no1) 2.pengurusan jenazah perempuan(no1) 3.penyembelihan binatang(no1) 4.alat bantu mengajar geografi(no1) 5.buku skrab BI(no1) 6.ldk pendidikan islam(no1) 7.membuat bangunan daripada bahan terbuang(no2)
BG AQUW AH KN...
SUMER OWG ADELAH PMENANG..
NIEYH KTEOWG MNANG PUNS SBB BEKERJASAMA ANTARA 1 SAME LEN..
KTEOWG OWG YG PALING EXITED WT BNDE2 NIEYH SUME AW/..
KUMPULAN LEN BIASE JERK..HUHUHU
TRLBEY EXITED DOE...HHEHE
(=.=)
KPD CIKGU2 YG BRTUNGKUS LMUS THNX YEAH...


2ALL SHUNNN GENG I LUV U LARH <3..hahah,,, KAMU SUME AWEESOME...!!

SHUUNN GENG>
=NABILAH =FARAH HANI =ANIS AMIRA =FARAHIN SYAKILA =AISYAH =AZZAHANY =IZAIREEN