ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



OUH TIDAK SUDA GEMOX GLE!!





HAHA..OMG!! AQ KNE BEBEL WIF MA N PA.. DY KATE NK SAKET KE KALO GMOX2 NIEY...DYEOWG SOH DIET,,, ADOI...AQ KIRE SKRG DA OKAY AH KIT TP MLS NYE... MA N PA KATE AQ NIEY SKE SGT LA TDOE...HAHAHA...MMG AQ SKE UN..PNAD AH BALIK SCHOOL...