ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>




nieyh time nik call...hahahhahahha

muke da cm ape da... hahhaa,,adoyy..i mish my make up.. da xleyh pkai make up sbb tgh wt treatment muke...argh!!!


hahahahaha edit over2... smpai huduh..
bajet ayuw jerk gue nieyh..hahahha muke control jea..