ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



NIEYH NME DY NIK..

nik bg lorhh ..nik kate dy wtkn nieyh mse thun lps...hehehe...




smart ork??hahha DY NIEy sGT SGt baeK... NIK SKE BRCERITER...HAHHAKALO CITER DGN AQ MSTY KTEOWG WT CTER BHONG DLUW..HAHAHA BESH TOWL.. <3>