ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



my baby musyuk romeo aka ruru





INI LARH ROMEO YG SGT2 GEMOX BRSAME GUE..HAHA...CUTE KN ROMEO AKA RURU...RURU X PNDAI MEOW2 HAHAHA...LAWAK GLE DOE... TP CUMELL... KUCING INIEY SGT SHUKE TIEDO... HAHA...BILE DA TDO MMG X INGAT DUNIA TRUTAMA SKLI MKN..HAHA...I LUV MY CAT LA... MUAHX!!