ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



MASETIME MY BDAY 23 JANUARI 2010




THIS TIME MASE AQ NYE BDAY YG KALI KE 15 TAHUN..HUUU...RMAI KWN2 YG DTG ANTARANYE: AQ , NIDA,FIQA,YASIN,UDIN ADE KE? XINGAT, FARIZ,BUD,YASIN,MALIK,SAGAN ,IZZUL,SYAMIR N RMAI AGY AH.. HUU... KTEOWG KT PIZZA HUT... NI PAPA GUE TAJA KALO NK HARAP DYEOWG NI TAJA,MMG SUME XMAO G SBB KNE KLUAR KN DUET..HAHA..TAPE..IKHLAS..HAHA.. ARITUW AQ DPT JAM DRI PA JAM ESPRIT RM500(MURAH KE MHAL AQ SYG ..HAHA TP YAYA KATE WRNE EMAS XLAWA..)...THEN NIDA NIDOT BG AQ GELANG TANGAN ADE LOCENG2.HAHA...DA JD CM KUCENG AQ YG ROMEO LAK ADE LOCENG2 NIEY... WHTEVER PUNS... AQ SYG KOWANG...HAHHA YG TA DTG PUNS SYG GAK AH..