ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



MASE RAYE THUN LPS..




PERH...NIEY MMG GLE BABI...NK DTG UMAH AQ X BGTHU MSE ARI RAYE...MA N PA AQ ARITU TADE G MNE TAH... AQ MSIH TDO DA NK PKL 12 TGH HARY...AQ XDERK LA PLAK DGR YG DYEOWG NI CALL AQ NK DTG.... TETIBE AQ DGR TING TONG TING TONG..UPENYE BELL UMAH AQ..HAAHA AQ XMNDY AGY TIME UW... DYE OWG DA NK G DA TIME UW P AQ PANGGIL BALIK..HAHAHA...AQ PUN DA BKK PNTU BRLARI AQ G MNDY JP ..HAHA...SWEET MEMORIES..WNDUE DAK SCHOOL BUKIT HAMPAR MSE SKLAH RNDAH...