ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



MASE G PORT DICKSON





UUUWWW BESH G SNI..HAHA G WIF MY AUNTIE N MY GRANDMOTHER..KALO X SILAP AQ NI KT TIARA BEACH REASORT... MMG BESAR GLE KOLAM DY TP XLEY LAWAN DGN D'RHU BEACH REASORT ...DA LAME X G SITU...KT SITU MMG BESH GLE MAUT...SBB S2 THE LARGEST LAGOON...MAK OI SYOK AH GI S2..HAHHA PAAA.... BWAK LA AGY...TP D; RHU NIEY JAOH KT PHANG CHERATING KE KT BESERAH.. AREA SITU AH...