ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



FARA SAMA ABG MSE RAYE FIRST..





WOOO FAIZ WEYH...GUE WNDUE LA KT KAW..HAHA..CPT LA BALIK...CIAN KOE AT ATS KAPAL SOWANG2 DA XLEYH BULI ADEQ YG CUMELL NI..AHHAA.. EEE.... BORING TAW DOK UMAH TADE KOE..ISH2...KANGEN DEYH...JGE DRI AW... WALAU KOE X BCE BLOG AQ N KOE X PRNAH TAHU KWUJUDAN BLOG AQ NI, AQ TETAP BGTHU YG AQ NK KOE CPT PULANG......MA N PA PN WINDU GLEW KT KOE...