ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



at kolej komuniti 2 segamat (10-11-10)

haiya....huuuuu kne wt blog...aq dgn anis jerk yg adew blog...huuu? yg len sume xde agy/// fenad i ajar lagi2 yasin n bud..hahaha yg si muaz niey da pning kpale yg pkir utk blog dye...hahaha////adpyai..lawak sial./.argh.... fenin i...dri td dok men blog jea...yeah/// tp best gak argh///ahha ish3 lapar lak...hahaa//