ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



AKUW N UDIN...





NIE TADE APE2 EYH...HAHA..NIEY MASE AT TEPI DEWAN SCHOOL... BOHSAN GLE BABI...CIKGU ASYIK2 PASANG MOVIE JE... HAAHA... NIEY PIX AQ NAN UDIN...UDIN NIEY BAEK TP BAJET JE..HAHHAA BAJET BGOS EYH LURH> T AQ SOH KO BKK BLOG AQ TGK APE YG AQ TULIS NI..HAHA KOE NIEY BAEK SGT2..HAHAHA..XSUMBUNX..HAHA.. AQ XKN BGTHU RAHSIA BESAR KOE AT SESAPE PUNS.. AQ JANJI..HAHA..TQ ARITU AQ AQ KEYCHAIN..HAHAAQ JGE LEKLOK NNT ..HUHU... SYG KAW AH SBAGAI KAWAN...