ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



AHAHAK.,,, KOLEKSI PIX WC..

SIMBOL TANGAN YG LOOSER TU ADELAH SIMBOL KUMPULAN SHUN ANGOTANYE TRDRI DRPD FARAH(AKUW) ,ANIS, NABILAH,AZZA,KILA,AISYAH,JELIN..HAHA
ALAHAI...SUCI SIAL MU GUE GNI..HAHAA HEE
AHAHAHAK... CMX BTOWL JEA. KN3??

DLM BILIK ABG AQUW NIEYH..HAHA MSUK KJAP JEA.. SBB DY XDERK..
HHUHUHU//NTHING 2 SAY..
AIYARKK...KJE GUE POSING JEA...ISH2..