ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



GEMPAK!! NI TIME GADUH.

MEYH2. . AQ CTER PASAL AQ GADUH DGN VISAGAN MY HUSBAND. HAHA. TITLE HUSBAND TU TEACHER AQ BG KT DYE. TEACHER LEE BEE WAN. . HEHE. AQ ANTAR G TANGKAP MUAT BAWU TAW..tetibe BPAK AQ MSUK KLAS. TIME TU ADE CKGU POMPUAN MNE TAH. (bpak spe ag yg paling popular sbagai gpk1 KT SMK BP KN.HEHE) TETIBE SI VISAGAN DGN BANGGA NYE BRDIRI UTK MENYERAH KN DIRI. HAHA. N THEN KNE ROTAN DGN BPAK AQ 2 KALI. BPAK KUAT. AQ TAKUT JE. THEN VISAGAN DOK KT TEMPAT DYE. TIME NI KTEOWG DLM CLASS 3A. TETIBE NAME YAYA DI SERU. LALU YAYA BENGANG N NANGIS. HAHA. ATOY. CIAN AT YAYA . KALO AQ PUN AQ NANGIS.THEN AQ GADUH DGN VISAGAN SEMINGGU WEYH..DASYAT TOL... SEKIAN SHJA KISAH SY.