ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



FAKTA! MERDEKA ADALAH 2 TAHUN SEKALI!! VIEW CPAT!

hahak! adakah kowang tawu kite akan sambut merdeka dua thun sekali. bila? prtama sewaktu 31 ogos. n second lpas peperiksaan akhir thun! haha! tp yg xsyok nyew. . tunggu keputusan! bpak ah! takowt aq dibuat nye. lg lg math kn. kalo smpai ar aq gagal, mampush aq kt tngan mama aq. so sbelum aq mampush, aq wt blog ni dlu. .aq nk smpai kn wasiat aq yg ingin dismpai kn- kowang study elok2. bace yasin utk aq mse aq dlm kubur, ziarah kubur aq.tp kalo ade nmpak antu yg merangkak rangkak n dok atas pokok tu aq.haha.! aq akan menyeru nyeru spe yg x dtg kubur aq. . ade pham? hahaha!