ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



HIDUP INI KADANGKALA................




EMM...ENTAH MENGAPA ARINI AQ HAPPY..HUHU..TAK SALAH PUN HAPPY.,..
TP PAS NIEYH SEBULAN AQ X LEYH MAEN LEPTOP... AQ MAWU EXAM. BOWING LA.. AQ TAKOT KEPUTUSAN ..WUWWUWU..