ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



BIoDAta AKuh...


haha... nme SHAYE siti nUr FAraH haNi.. UMo 14 THOn PAda THUn 2009 .. TARIkh LAHIR sYE 23 JANUAri 1995.. (JGN lpER Bg haDIah) lahIr kat HOsPItAl bESar KUalA LumpuR( besAr pUNYE!!)noW iM stAY at SegAmat, jOHoR.. CITe-CiTE aq TUK jd PEguam BELA yg KAYE RAYa..hahaha... Or pEnsyarAH kaya RAYA...AQaDEw soWAng ABG,,nmE DIer FAIZ..nOW diER stuDy kat tEReNgganU (ALAM) AKEDEMI LAUT.. AQ MAwu KAYA juge,,,hua3x....na tawu TA... awaN SKe Abg sYE...hehE..MAMpos TA layan Eh kow... HEhe,,,,I LovE My paPA n my MAma... mReka BAeK.. tp DIAOWG x shuKE SY Men weB CHATTinG,,,