ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



bace n pahami


ahak! aq ade myspace.. add la tp jarang on9 siti.farahhani@yahoo.com mama n papa aq x bg main myspace... sbb bnyk kburukan....aq mahu study...xmo main2x...lg pun ag 10 ari nk exam.. aq takowt... aq wisau... aq x mo turun klass b... ya allah tolong lah aq...akuh x mawu turun class.. and aq janji will study hard....aq x mo kcewa kan mama n papa aq....aq mawu result baek.. pmr nk 8a n spm 9a straight...!ini azam aq...