ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



AKU DAN KAWAN (NIDA,AWAN,EYZA,,YAYA, AZIE)



AKUH ADEW 4 OWG KAWAN BAEK.. NME DIAOWG ADELA AINIDA, ANIS(AWAN),IZAIREEN, NABILAH(YAYA), AZIERA( MRS BIAWAK) ;) HAAHA..MEREKE NIEYH BAEK... TP YANG SATU KPALE DGN SAYA IALARH ANIDA N AWAN..MEREKA MEMAHAMI SHAYE...DAN CUTE CM SHAYE...KAMI SUMER SATU CLASS YANG SAME...AQ HAPPY DAPAT KAWAN ..HAHAHA...

AINIDA: SEOWNG YG CUWN, BAEK, PRANGAI SME CM SY, SKE WT LAWAK, RAJIN.

AWAN: CUTE, BAEK, MEMAHAMI, PRANGAI PON SAME, WAT LAWAK, TP GARANG, SKE BAD MOOD(AQ PANG BARU TAW) HEHE,,SKE CONTENG MEJA...WAKAKA

EYZA: SEORANG YG BAEK... TP TEGAS,, X SKE GURAU KASAR.. CUTE,.X SOMBONG.. KEKANDANG MAJOK..

YAYA: HAHA...YAYA NIEYH PALING NAKAL DIANTARA SEMUA...KALO NK WAT RNCANGAN APE2X MSTY DIER JD BOSS PUNYE..HAHA.. CUTE+ CUWN...MATA YAYA BESAR ..BAK KATA BUDRIZ CM GERHANA MATAHARI..

AZIERA: HAHA...NIEYH BIAWAK..CUN... KALO DYE LARI, AQ AKAN KTAWE... SBB CM BIAWAK.. BAEK...


ERTI KATE LAEN... KAWAN AQ SUMER CUTE